Бердичів

міська рада

Так звану «ПВК «Редан» у Бердичеві не помічено. Є ті, хто готовий їй протистояти – начальник бердичівської поліції.

1

Підлітки 14-16 років, котрі у понеділок 27 лютого зібралися на Центральній площі та протягом вечора пересувалися центром Бердичева, не мають жодного відношення до так званої «приватної військової компанії «Редан». Про це на сесії міської ради, звітуючи про минулорічну діяльність із боротьби зі злочинністю, інформував начальник Бердичівського відділу поліції Сергій Рудницький.

Навпаки, наголосив, підлітки вийшли на площу, аби протистояти «реданам». У соцмережах пройшла інформація про, начебто, поширення руху Бердичівщиною. У відповідь почали ширитися заклики вступити у боротьбу з самою «Редан». Зі слів Сергія Рудницького, поліція оперативно відреагувала на події: особи практично всіх учасників було встановлено й зафіксовано, на даний час проводиться відповідна робота з батьками та у навчальних закладах.

Начальник поліції закликав депутатів долучитися до цієї роботи.

Довідково: «Редан», «ПВК Редан», «Рьодан» – молодіжна субкультура і частково громадський рух, що з’явився у росії. Вважається, що «Редан» виступає за боротьбу з тими, хто булить підлітків-неформалів, що її представники вдаються до влаштування масових бійок і що поширення ідей цієї субкультури під час широкомасштабної війни з росією не є випадковим (інформація – з відкритих джерел). 

Останні новини