Бердичів

міська рада

Трагічна звістка з війни: у засвіти вирушив 46-річний Захисник України Дмитро Яремчук

Яремчук_сайт

Віддають життя на війні з рашистами наші доблесні вояки – за те, аби у вільній, єдиній Україні в мирі та успіху жила нація українців. Трагічні звістки отримують у різних куточках країни, знову така звістка надійшла до бердичівської громади. У засвіти вирушив славний Захисник України Дмитро Яремчук.

Народився Дмитро на Романівщині. Після служби в армії працював у Райківській виправній колонії. Потім – міліціонером у лінійному відділі на залізничному вокзалі «Бердичів». Після реформи у Нацполіції уклав контракт на службу у ЗСУ, а коли контракт закінчився, пішов на «цивілку» – працював охоронником у торговельному закладі.

Повістку Дмитро Яремчук отримав майже рівно рік тому – 01 березня 2022 року. Потрапив на службу до однієї з окремих механізованих бригад – на посаду старшого майстра взводу РВБ. До останнього залишався вірним присязі, військовому обов’язку, своєму народові та Україні. 05 березня 2023 року, біля одного з населених пунктів, що у Запорізькій області, молодший сержант Яремчук закінчив свій земний шлях, поповнивши лави Небесних Оборонців України. У серпні йому мало виповнитися 47 років… Вічна Шана й Пам’ять тобі, Земляче…

Бердичівський міський голова Сергій Орлюк, Бердичівська міська рада, її виконавчий комітет та уся багатотисячна громада глибоко сумують із приводу смерті Дмитра Яремчука та щиро співчувають його рідним і близьким. Україна та Бердичів будуть пам’ятати, помстяться і переможуть!