Бердичів

міська рада

“Укренерго”: на Житомирщині застосовуються обмеження споживання

IMG_20221120_145036-pxzp4iifdwyr7p79gwo2jfmsgvvw5g8dy2khd6rzq8

СПОЖИВАННЯ більше, ніж у вихідні, що характерно для робочого дня.

ГЕНЕРАЦІЯ: працюють усі види електростанцій. Активно в роботі гідро та сонячні електростанції. Виробництва електроенергії достатньо для покриття споживання. Також триває незначний імпорт електроенергії. Обсяг доступної потужності генерації підвищує операційну безпеку енергосистеми.

ОБМЕЖЕННЯ: У Житомирській області через значні пошкодження мереж, внаслідок неодноразових атак росіян, застосовуються обмеження споживання. Також при значному зростанні споживання можливі обмеження у Київській області та Києві.

В інших регіонах обмежень у мережах “Укренерго”, які б призводили до необхідності обмеження споживачів, немає. Ліміти споживання до областей не доводились.
Складною залишається ситуація у регіонах вздовж лінії фронту, де ворог постійними артобстрілами пошкоджує мережі.

РЕМОНТИ: Енергетики постійно працюють над усуненням мережевих обмежень, відновленням надійності та безперервності електропостачання. Відновлювальні роботи тривають на всіх об’єктах “Укренерго”, пошкоджених російськими атаками.

Нагадаємо, що росіяни упродовж всієї зими завдали 15 масованих ракетних та 18 атак БПЛА на енергооб’єкти. Майже всі ключові підстанції магістральних мереж “Укренерго” були атаковані щонайменше по 3-4 рази, завдавши важких пошкоджень основному обладнанню.

НЕК “Укренерго”

Останні новини