Бердичів

міська рада

Успішна керівниця у сучасній освіті Лариса Тарнопольська відзначає ювілейний день народження

Тарнопольська

Квіти, почесні вітальні відзнаки, а також чимало теплих святкових поздоровлень з нагоди славного ювілею отримує 16 березня Лариса Тарнопольська – директорка Бердичівського ліцею-інтернату спортивного профілю.

Вчити дітей наукам, виховувати в них найкращі людські чесноти, бути для сотень маленьких та юних дівчаток і хлопчиків, позбавлених батьківської любові й опіки, тією найближчою людиною, котра огорне турботою, підтримає, підкаже, підбадьорить… В усе, що зветься освітянською галуззю, Лариса Тарнопольська поринула у 1985 році, почавши вчити математиці учнів 5-ї школи. У 1996-му обійняла посаду заступника директора з навчально-виховної роботи ЗОШ № 3. А вже через 5 років очолила заклад, від якого є невіддільною й по сьогодні. Думається, не буде великим перебільшенням сказати, що прізвище ювілярки більшість із тих, хто причетний до галузі освіти Житомирщини, асоціює, насамперед, із Бердичівською загальноосвітньою школою-інтернатом для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. Близько 19 років Лариса Тарнопольська стояла у керма закладу, а у 2020-му, коли його було реорганізовано у Бердичівський ліцей-інтернат спортивного профілю, з таким само натхненням та професійністю почала відповідати за майбутнє вітчизняного спорту.

І представники влади, і фахівці від освіти твердять: Лариса Тарнопольська – то незмінно професійно, творчо й досконало. Як керівник вона завжди відповідає за результативність та за якість діяльності як власної, так і всього закладу – як на рівні педагога, так і на рівні господарниці.

У своєму арсеналі відзнак та нагород шанована ювілярка, з-поміж інших, має знак «Відмінник освіти України», Нагрудний знак «Антон Макаренко», титул «Рейтинг»  Всеукраїнської премії «Жінка третього  тисячоліття», почесну відзнаку літопису сучасної освіти і науки України «Флагман сучасної освіти» – «Успішний керівник у сучасному освітньому просторі», є лауреаткою щорічної освітянської Премії Верховної Ради України.

Відтепер до них додалася ще й Почесна Грамота Бердичівської міської ради. Вручаючи її, міський голова Сергій Орлюк зазначив: бути справжнім професіоналом своєї справи – вже саме по собі багатого варто, як і йти у ногу з часом, володіти глибокими знаннями, вміти продукувати ідеї та ініціативи. Володіючи усіма цими якостями, констатував міський голова, Лариса Тарнопольська до того ж демонструє здатність успішно реалізувати свій потенціал на практиці. І, дасть Бог, все й надалі вдаватиметься – у міцному здоров’ї  та любові, під Господньою опікою, у переможній мирній Україні, серед таких само натхненних колег-однодумців, у закладі, з якого виходитиме спортивна еліта й гордість української держави.