Бердичів

міська рада

У Бердичеві розглядають альтернативні методи теплогенерації

IMG_20230324_093555_852

Альтернативні методи теплогенерації обговорив міський голова Сергій Орлюк на зустрічі з представниками українських компаній, що працюють в енергетичному секторі – “Глобалтрансенерджі” та “Продсервіс-2000”.

За словами технічного директора ТОВ “Продсервіс-2000” Євгенія Дороніна, оптимізація витрат та підвищення енергоефективності як промислових, так і побутових споживачів, є сьогодні одним із першочергових завдань компанії. Тому, зазначив, інженери товариства розробили нову технологію: генерацію тепла завдяки використанню кавітаційної енергії води. Такий спосіб, підкреслив, є надзвичайно ефективним, економним та екологічним, а також повністю автоматизованим, безшумним і безвібраційним.

Послугами “Продсервісу-2000” успішно користується Бердичівський госпіталь ветеранів війни, проінформував керівник медичного закладу Павло Журбенко. З його слів, альтернативне теплопостачання дає можливість не залежати від зовнішніх чинників та легко підтримувати необхідну температуру у будівлі.

Сергій Орлюк подякував присутнім та зазначив: під час міжопалювального періоду спеціалісти міських тепломереж ретельно ознайомляться із досвідом застосування такого методу теплогенерації та нададуть свої висновки.