Бердичів

міська рада

У Бердичеві стартував чемпіонат Житомирської області з шахів серед дітей

IMG_20230318_143800

У приміщенні міської Публічної бібліотеки з філіями розпочався чемпіонат Житомирської області з класичних шахів серед дітей віком до 14 років.

Участь у змаганнях беруть 27 юних шахістів із Житомира, Коростишева та Бердичева. Серед них – один кандидат в майстри спорту та троє – спортсменів-першорозрядників.

За словами головного арбітра Івана Трохимишина, чемпіонат триватиме два дні, а учасники змагатимуться між собою за швейцарською системою у шести турах.

Із вітальним словом до спортсменів звернулася депутатка Житомирської обласної ради, президентка Федерації шахів Житомирської області Людмила Кицак. Вона подякувала міській владі – за створення комфортних умов для проведення чемпіонату, тренеру Юрію Разіну – за внесок у популяризацію шахів серед молоді, в також спонсорам змагань – ТМ “Руден” та Благодійному фонду Богдана Кицака.

Віри у власні сили, гарних партій та перемоги побажав шахістам Бердичівський міський голова Сергій Орлюк. А програш, наголосив, не варто сприймати як поразку, адже це – досвід та підґрунтя для наступних досягнень.

Переможці змагань у майбутньому матимуть можливість спробувати свої сили на чемпіонаті України.