Фінансовий план міської лікарні буде уточнено. Причина – зменшення надходжень від НСЗУ.

IMG_20230315_095600

Необхідність уточнення фінансового плану КНП «Бердичівська міська лікарня» виступила головною темою робочої зустрічі під головуванням міського голови Сергія Орлюка за участі заступниці Олени Петрівської, керівників фінансового управління й відділу охорони здоров’я та адміністрації лікарні.

У 2023 році очікується зменшення виплат медичним закладам від Національної служби здоров’я України за пакетами медичних послуг. Так, зокрема, надходження до Бердичівської міської лікарні мають скоротитися на суму понад 39,0 млн. грн. Зменшення доходів тягне за собою, відповідно, зменшення витрат. У зв’язку з цим постає необхідність переглянути статті видатків по лікарні. На зустрічі заслухали орієнтовний перелік видатків, що їх необхідно буде скоригувати.