Бердичівський Водоканал отримав потужний генератор

IMG_20230323_205158

Генератор потужністю 100 кВт передала міському комунальному підприємству “Бердичівводоканал” шведська благодійна організація “Sam-hjälp” у співпраці із Християнською місією благодійності “Зоря Надії”.

За словами директора місії Юрія Волошина, вони спільно із міським головою Сергієм Орлюком певний час вели перемовини зі шведськими благодійниками щодо передачі генератора Водоканалу. Адже, підкреслив, у той час, коли ворог завдає терористичних атак по об’єктам критичної інфраструктури регіону, надзвичайно важливим завданням є забезпечення громади безперебійним водопостачанням.

Директор “Бердичівводоканалу” Костянтин Анучін зазначив, що потужності генератора вистачить, щоб, у разі відсутності електроенергії, покрити потреби насосної станції № 1, яка обслуговує район М’ясокомбінату.

Після перевірки обладнання, міський голова від імені жителів громади переказав слова вдячності закордонним друзям, зокрема очільнику “Sam-hjälp” Юргену Рутеру, а також подякував Юрію Волошину – за турботу про містян та внесок у розвиток Бердичева.