Німецькі партнери відвідали Бердичівську міську лікарню

IMG_20230308_170635

Представники німецької благодійної організації “Святий Августин та друзі допомагають” відвідали з робочим візитом Бердичівську міську лікарню. Гості спільно з міським головою Сергієм Орлюком, депутаткою Житомирської обласної ради Аллою Мусевич, депутатом Бердичівської міської ради Юрієм Ніколаєнком і директором медичного закладу Анатолієм Совою оглянули кілька відділень лікарні – кардіологічне, терапевтичне, гінекологічне, гнійної хірургії та екстреної медичної допомоги – і поспілкувалися із персоналом.

За словами Гюнтера Маассена, організація, яку він очолює, хотіла б допомогти покращити медичне забезпечення громади. Тому, підкреслив, вони з колегами вирішили з’ясувати, якої допомоги потребують бердичівські лікарі.

Сергій Орлюк також ознайомив закордонних друзів із планами щодо створення сучасного реабілітаційного відділення та показав приміщення, де воно, ймовірно, розташовуватиметься.

Наостанок гості обговорили можливість надання громаді гуманітарної допомоги – лікарськими засобами, медичним устаткуванням та витратними матеріалами для ремонтно-реставраційних робіт.