Бердичів

міська рада

16 велосипедів подарували соціальним робітникам Бердичева благодійники від «Хлібного дому»

1-9

Відтепер вони вирушатимуть до підопічних на велосипедах, а не на своїх двох – соціальні робітники місцевого Центру надання соціальних послуг. Магазини, ринки, аптеки, банки, соціальні заклади тощо – в день цим жінкам доводиться долати чималі відстані, аби доставити тим, хто того потребує, усе необхідне. Покращення умов праці членів колективу має бути у числі головних завдань кожного керівника, вважає директорка установи Людмила Колесник. І у цьому Центру пішов назустріч благодійний фонд «Хлібний дім», очолюваний Аркадієм Маргулісом: благодійники безкоштовно передали установі 16 велосипедів.

«Хлібний дім» – їхній вірний та надійний партнер, розповідає Людмила Колесник, співпраця між фондом та Центром надання соціальних послуг охоплює різні напрямки. Так, зокрема, фонд Аркадія Маргуліса чимало допомагає підопічним установи продуктами харчування, щомісяця 110 осіб користуються благодійними обідами, від фонду Центр отримував ліжка, матраци, ковдри, технічні засоби для реабілітації.

Високо цінує співпрацю з БФ «Хлібний дім» і Бердичівський міський голова. Особливо відчули її у громаді під час війни, зазначає Сергій Орлюк і вчергове підкреслює: небайдужість одне до одного, готовність підставити плече, огорнути увагою і турботою – запорука того, що Україна гідно пройде період важкого протистояння з росією, вийде з нього переможницею і повернеться до повноцінного життя.  

  

Один відгук

  1. Старі, списані, металлолом. На запчасті ще потрібно вкласти дві зарплати, щоб їздити.

Останні новини