Бердичів

міська рада

АТ “Житомиробленерго”: підсумки опалювального сезону 2022/2023

FB_IMG_1681496503626

Найскладніший опалювальний сезон в історії української енергосистеми завершився: енергетики “Житомиробленерго” продемонстрували свій професіоналізм та не допустили занурення області у темряву:

  • розробляли та застосовували резервні схеми електроживлення, щоб якнайшвидше відновити електропостачання споживачам;
  • шукали шляхи як стабілізувати ситуацію в області, приймали неординарні технічні рішення, збалансовуючи енергосистему щохвилини, аби скоротити терміни вимушених відключень;
  • робили все для першочергової подачі напруги на об’єкти комунальної сфери, щоб область була з водопостачанням, водовідведенням і теплом;
  • диспетчери, ремонтні бригади, інженери, фахівці кол-центру працювали в режимі 24/7 в умовах небачених викликів та дефіциту електричної потужності, яких не зазнавала жодна європейська країна.

Спроби ворога забрати у жителів області світло та тепло, знищуючи енергетичну інфраструктуру, були зведені нанівець – завдяки професіоналізму енергетиків АТ “Житомиробленерго”, ґрунтовній підготовці компанії до осінньо-зимового періоду та за підтримки Житомирської обласної військової адміністрації, вдалося втримати енергосистему області та пройти надскладний опалювальний період контрольовано.

Розпочинається підготовка до наступного опалювального сезону 2023/2024. Стан енергосистеми країни, зокрема й Житомирської області, який є однією з ключових проблем української економіки, вносить свої корективи і може суттєво пригальмовувати процес підготовки до наступного осінньо-зимового періоду. Проте спільними зусиллями НКРЕКП та енергетиків усіх ланок опрацьовуються варіанти вирішення проблемних питань та шукаються компромісні рішення.

Щира подяка жителям Житомирщини за витримку, розуміння та підтримку енергетиків!

За інформацією сторінки АТ “Житомиробленерго” у мережі Facebook