Бердичів

міська рада

Бердичівська громада оплакує втрату земляка: на Куп’янщині геройськи загинув 53-річний Сергій Романов

Романов_сайт

Бердичівська громада у скорботі. Знову важка рана, нанесена звісткою про непоправну втрату… 24 квітня у районі Берестового, що на Куп’янщині Харківської області, геройськи загинув Сергій Романов. Загинув, до останнього залишаючись вірним обов’язку Захисника України.

Уродженець Бердичева Сергій Романов навчався у 17-й школі, після закінчення якої вступив до місцевого медичного коледжу. Обраній ще в юності професії медика Сергій не зрадив: якийсь час працював фельдшером у 33-му ПТУ, потім медбратом в одному з медичних закладів під Житомиром.

Рятувати життя стало головним завданням сержанта Романова і на війні. Мобілізували його вже на 2-й день початку широкомасштабного вторгнення рашистів. Службу ніс старшим медиком у 139-му батальйоні Сил ТРО. Був сильним та надійним, фаховим та готовим будь-якої миті і у будь-якій ситуації допомогти побратимам.

Таким Сергій Романов вступив і у свій останній бій з ворогом. Таким залишиться у пам’яті тих, хто воював з ним пліч-о-пліч – справжнім воякою-рятівником.

У листопаді цього року нашому землякові мало виповнитися 54 роки. Вічна Пам‘ять та Шана Героєві. Честь!

Бердичівський міський голова Сергій Орлюк, Бердичівська міська рада, її виконавчий комітет та уся багатотисячна громада глибоко сумують із приводу загибелі Сергія Романова та щиро співчувають його рідним і близьким. Бердичів та Україна будуть пам’ятати, помстяться і переможуть!