Бердичів

міська рада

Бердичівські важкоатлети – переможці та призери обласного чемпіонату

IMG_20230403_092008_122

Бердичівські спортсмени стали переможцями та призерами обласного чемпіонату з важкої атлетики серед юнаків та дівчат віком від 15 до 17 років.

Змагання проходили протягом 30-31 березня на базі міського Палацу культури ім. О. Шабельника. Участь у них взяли близько 100 спортсменів із Житомирщини – зі Звягеля, Ємільчина, Яруні та Бердичева, а також із Харкова.

Серед учасників до 15 років п’ятеро бердичівлян – Арсеній Космін, Марк Гвіздон, Наталія Токова, Віталіна Телішевська, Дар’я Козачук – вибороли “золото” та стали чемпіонами Житомирської області. Дмитро Бабич та Вікторія Тропець здобули звання срібних призерів змагань. Окрім того, команда перемогла і у загальному заліку.

У віковій категорії до 17 років перші місця посіли Віктор Калиниченко, Володимир Фролов, Алехандро Пустовіт, Денис Огороднійчук, Анастасія Бенедюк та Катерина Грицаюк. “Срібло” отримали Максим Мотрійчук, Богдан Бондаренко і Єлизавета Грабар, “бронзу” – Назар Письмак, Богдан Мазанюк і Крістіна Бадасян. У командному заліку команда стала володаркою першого місця серед дівчат та третього – серед юнаків.

Усі бердичівляни-учасники чемпіонату – вихованці майстра спорту України, тренера-викладача дитячо-юнацької спортивної школи м. Бердичева Людмили Гвіздон.

Нагороджували важкоатлетів Бердичівський міський голова Сергій Орлюк, начальниця відділу молоді та спорту Лілія Березовенко, директор ДЮСШ м. Бердичева Олександр Подгорчук та головна суддя змагань Людмила Гвіздон.

Останні новини