Бердичів

міська рада

Бердичівські комунальники безкоштовно отримали генератори від БФ «Оберіг-26»

Дизайн-без-названия-7

12 генераторів безкоштовно передали місцевим комунальникам благодійний фонд «Оберіг-26» та його керівниця Ірина Піскун. Майже половину агрегатів (5 шт.) отримали у КП «Бердичівтеплоенерго»: 2 – потужністю 9 кВт, 2 – потужністю 6,5 кВт та 1 – потужністю 2,0 кВт. Теплоенергетики використовуватимуть генератори для резервного живлення обладнання котелень, а також для резервного живлення обладнання у випадку проведення робіт з усунення аварій на мережі теплопостачання.

Так само 5 генераторів передали на МКП «Бердичівводоканал». Два з них мають потужність 3,5 кВт і по одному – відповідно, 9 кВт; 7,5 кВт та 2,0 кВт. Працівники підприємства вдаватимуться до користування агрегатами у випадках необхідності резервного живлення обладнання у процесі ліквідації аварійних ситуацій та у випадках, коли потрібно буде забезпечити резервне живлення каналізаційно-насосних станцій.

Іще два генератори потужністю 9,0 кВт та 6,5 кВт відійшло до МКП «Бердичівкомунсервіс». Ними, виконуючи роботи, живитимуть обладнання та електроінструменти працівники шляхової дільниці підприємства.