Бердичів

міська рада

Бердичів став центром проведення зонального етапу V Гімназіади з футболу

IMG_20230428_121443-1

Центральний стадіон Бердичева став місцем проведення зонального етапу V Гімназіади з футболу. Гімназіада – це всесвітній спортивний форум, і нині в Україні як однієї з учасниць, в її рамках тривають змагання у 25-ти видах спорту. Переможці всеукраїнського етапу у числі інших мають вирушити на фінал, що відбудеться у Ріо-де-Жанейро.

У Бердичеві учасників Гімназіади вітали міський голова Сергій Орлюк, директор обласного відділення комітету з фізичного виховання і спорту Міносвіти Володимир Зорнік, а також керівники ДЮСШ м. Бердичева та Бердичівського ліцею-інтернату спортивного профілю – Олександр Подгорчук і Лариса Тарнопольска.

Сьогодні подібного роду футбольні форуми, з-поміж іншого, є свідченням того, що в Україні є спорт, що в Україні грають у футбол, що в України є спортсмени і є майбутнє, зазначив у своєму виступі Сергій Орлюк. На футбольних полях юні та молоді гравці формують свій характер, тут – їхній фронт, на якому вони прагнуть перемогти. Програв? Що ж, вважай це досвідом, завдяки якому ти переможеш завтра.

Сподівається побачити юних футболістів на всеукраїнському фіналі в Івано-Франківську Володимир Зорнік. Не сумнівається він і в тому, що представники Житомирщини достойно заявлять про себе і у Південний Америці.  

Останні новини