Бойового медика з Бердичева Євгенія Сємикіна нагороджено медаллю «За військову службі Україні» (посмертно)

Дизайн-без-названия-21

35-та сесія Бердичівської міської ради розпочалася з моменту хвилюючого й щемливого: мати отримувала нагороду за сина, який віддав життя за Батьківщину і за український народ. Бойового медика Євгенія Сємикіна нагородили медаллю «За військову службу Україні» (посмертно), під оплески присутніх медаль із рук керівника районного центру комплектування та соціальної підтримки отримала матір Героя Наталія Євгеніївна.

Фінансист за освітою Євгеній пішов служити до добровольчого формування з початком широкомасштабного вторгнення рашистів. При цьому встиг закінчити курси з тактичної медицини і вже у травні 22-го вступив до лав Збройних Сил України.

У боях з ворогом бойовий медик Сємикін був важко поранений. Комісуватися не став – повернувся до побратимів, щоби рятувати життя. Під час чергової реабілітації у шпиталі Євгенія не стало – у день Христового Хрещення…

Свого часу Героя назвали на честь діда, котрий все життя віддав військовій службі. Онук не підвів. Він навічно увійшов до когорти славних воїнів України.

Вічна Шана йому та Пам’ять. Честь.