Бердичів

міська рада

Відбулося засідання виконавчого комітету (ОНОВЛЕНО)

IMG_20230406_122841

На засіданні виконавчого комітету, яке відбулося 6 квітня, було розглянуто 13 проєктів рішень. Близько третини з них стосувалися захисту дитячих прав.

Зокрема, члени виконкому ухвалили склад колегії міської служби у справах дітей та внесли зміни до рішення про міждисциплінарну команду для організації соціального захисту дітей, які перебувають у складних життєвих обставинах. Також затвердили склад інвентаризаційної комісії щодо вивчення технічного стану житлових приміщень, що знаходяться у власності або користуванні дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та осіб з їх числа, Положення про неї і форму акту обстеження. Чотирьом неповнолітнім, чиї батьки позбавлені батьківських прав, було надано статус дитини, позбавленої батьківського піклування.

З метою прискорення реалізації проєктного рішення по об’єкту “Реконструкція очисних споруд господарсько-побутової каналізації у м. Бердичеві. Коригування” виконавчий комітет підтримав рішення щодо делегування функції замовника міському комунальному підприємству “Бердичівводоканал”.

Також на засіданні було надано дозвіл на продовження договору про закріплення комунального майна на праві оперативного управління, укладеного з КНП “Центр первинної медико-санітарної допомоги”, та погоджено намір щодо передачі майна комунальної власності в оренду, у тому числі шляхом проведення аукціону.

Окрім того, члени виконавчого комітету заслухали інформацію про хід виконання Програми економічного і соціального розвитку Бердичівської міської територіальної громади за 2022 рік та внесли зміни до низки своїх попередніх рішень.