Бердичів

міська рада

Газета «Земля Бердичівська» відзначає 104-ту річницю з дня заснування

ЗБ-1

12 квітня 1919 року вийшов перший номер газети «Известия» – видання, котре увійде до історії Бердичівщини під назвами «Радянський шлях», а згодом – «Земля Бердичівська».

Змінюватимуться «курси», якими прямуватиме газета, а з ними – її назви. Крізь часи більшовицької революції, 2-ї Світової, повоєнний період, епоху застою, перебудову, часи незалежної України і, зрештою, початок ХХІ сторіччя видання пройде «Известиями», «Известиями-Вістями», просто «Вістями», «Радянським шляхом» і, починаючи з 1992 року й по сьогодні – «Землею Бердичівською».

Увесь цей час видання користувалося популярністю у мешканців Бердичева та Бердичівського району, намагаючись оперативно, об’єктивно й достовірно реагувати на все те, чим жили місто й район.  Славилося воно не лише цим: у різні роки до роботи у “Радянському шляху” та у “Землі…” долучалися по-справжньому непересічні особистості – яскраві, талановиті, натхненні, віддані своїй справі. 

«Земля Бердичівська», довгий час очолювана головним редактором Володимиром Кравченком, гідно зустріла нові часи, що вимагають нових форм та підходів у подачі інформації. Головне залишається незмінним, звертають увагу у колективі – достовірність та виваженість в аналітиці.

Сьогодні, зазначають працівники видання, «Земля Бердичівська» – не просто засіб масової інформації. Це – джерело інформації про історію, культуру, краєзнавство. Пишучи історію Бердичівщини, вони написали власну історію, констатував свого часу Володимир Кравченко.

Бердичівський міський голова Сергій Орлюк, Бердичівська міська рада, її виконавчий комітет та уся бердичівська громада вітають винуватців свята зі знаменною датою. І зичать незмінно заходитися у вирі подій, стані натхнення, доброму здоров’ї та жити й творити у повазі від читачів.  

Останні новини