Бердичів

міська рада

Долучайтеся до радіодиктанту, який звучатиме голосом Пса Патрона із популярного мультфільму

f4cb9f43-30ce-4432-a086-202e189c91db

У вівторок, 4 квітня, у Міжнародний день просвіти з питань мінної небезпеки відбудеться радіодиктант для дітей молодшої та середньої школи з безпечної поведінки з мінами та нерозірваними боєприпасами. Диктант звучатиме голосом Пса Патрона із популярного мультфільму.

Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ), Міністерство освіти та науки, Державна служба України з надзвичайних ситуацій та Центр з протимінної діяльності об’єдналися, аби провести диктант “Спільно до безпеки”. Диктант звучатиме на хвилях “Українського радіо”. Текст прочитає Михайло Карпань, актор, який озвучує Пса Патрона в однойменному мультфільмі.

О 14:40 в етері “Українського радіо” відбудеться розмова з представником ДСНС про забруднення України мінами і вибухонебезпечними предметами та про важливість навчання дітей правил безпечної поведінки. О 15:00 розпочнеться написання диктанту.

Трансляцію диктанту можна слухати на FM-частоті, сайті або у мобільному застосунку “Українського радіо” та у додатку “Дія”. Також трансляцію можна слухати у точці “Спільно”  (потрібна завчасна реєстрація на відвідування).

Окрім цього диктант транслюватиметься у таких соціальних мережах:

  • YouTube та Facebook-сторінках ЮНІСЕФ;
  • Facebook-сторінці Міністерства освіти і науки;
  • YouTube та Facebook-сторінках ДСНС;
  • YouTube та Facebook-сторінках “Українського радіо”;
  • Facebook-сторінці Центру протимінної діяльності.

Заохочуємо батьків та освітян Житомирщини ділитися фотографіями та відеозаписами того, як діти пишуть диктант у соцмережах з хештегом #СпільноДиктант.

Перевірити правильність написання диктанту можна буде одразу після його завершення у соціальних мережах та на офіційних сайтах ЮНІСЕФ, ДСНС та “Українського радіо”.

Завантажуйте матеріали для дітей різного віку та методичні матеріали для вчителів для уроку з мінної просвіти за посиланням: https://bezpeka.info/

За інформацією Житомирської обласної військової адміністрації