Бердичів

міська рада

Допомога від польських партнерів: бійці 139-го батальйону ТрО отримали генератори і повербанки

IMG_20230417_161528

Польські міста-побратими продовжують активно підтримувати бердичівську громаду у часи повномасштабної війни. Цього разу гуманітарна допомога надійшла із партнерської Ченстохови.

5 електрогенераторів до Бердичева доправили заступник Президента міста Ченстохова Ришард Стефаняк та начальник місцевого управління освіти Рафал Пьотровскі. А на кошти, передані директоркою ченстоховського дитячого садочка № 37 Анною Ліс та її родиною, було закуплено 8 портативних зарядних пристроїв потужністю 30000 – 40000 mAh.

Міський голова Сергій Орлюк та представники депутатського корпусу передали генератори бійцям 139-го батальйону територіальної оборони. Кількома днями раніше військовослужбовцям також було надіслано повербанки. 

Це вже далеко не перший вагомий внесок закордонних партнерів Бердичева у майбутню Перемогу України, підкреслив міський голова Сергій Орлюк. А тому, зауважив, необхідно і надалі налагоджувати стосунки із міжнародними організаціями, благодійними фондами, іноземними друзями – усіма, хто може у різний спосіб підтримати Українську Державу та її Збройні сили.

Останні новини