Бердичів

міська рада

До уваги керівників підприємств, установ, організацій, приватних підприємців та усіх мешканців міста!

Толока

У зв’язку з проведенням місячника благоустрою та санітарії  (рішення виконавчого комітету Бердичівської міської ради від 06.03.2023 №57) та настанням сприятливих погодних умов, просимо привести до належного санітарного стану прибудинкові території житлових будинків, власних земельних ділянок та прилеглої території, території всіх установ, закладів та підприємств, місць загального користування.

Дякуємо всім,  хто вже розпочав прибирання та санітарну очистку територій. Дякуємо вам за  підтримку і розуміння у вирішенні питань підвищення рівня благоустрою, що відіграє велике значення у розбудові нашого з вами міста. Чистота і порядок залежить від кожного з нас, адже тільки спільними зусиллями ми зможемо поліпшити санітарний та екологічний стан території, зробити наше місто найкращим, чистим та гарним!

Сподіваємося, що громадські та політичні організації продемонструють  свою активну позицію та візьмуть участь у загальноміському прибиранні міста, конкретними справами засвідчивши свою любов до Бердичева та повагу до громади.

Інформуємо, що відповідно до ст. 152 Кодексу України про адміністративні правопорушення, порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою  тягнуть за собою накладення штрафу.  

Управління житлово-комунального господарства Бердичівської міської ради

Останні новини