Бердичів

міська рада

З гуманітарною місією Харківщину відвідали депутати Бердичівської міської ради  

FB_IMG_1681970513442

Депутати Бердичівської міської ради спільно з волонтерами відвідали деокупований Куп’янськ та декілька інших населених пунктів Харківщини. Головною метою поїздки, за словами секретаря міськради Богдана Коляди, була передача гуманітарної допомоги бійцям 139-го батальйону ТрО, більшість серед яких – бердичівляни, а також жителям прифронтових територій.

Ситуація у Куп’янську залишається складною, розповів очільник місцевої військової адміністрації Андрій Беседін. Понад півроку місто було окуповане рашистами, які за цей час встигли завдати йому чималих збитків. Зокрема, зазначив, ворог знищив документи громади, зруйнував комунікації, а натомість облаштував катівні, де піддавав тортурам громадян із проукраїнськими поглядами.

Проблемним, поділився Андрій Беседін, залишається і кадрове питання: місту не вистачає фахівців, особливо лікарів. Однак найгірше, наголосив, це те, що Куп’янськ регулярно обстрілюється росіянами. У середньому тут фіксують по два ворожі прильоти на тиждень, тому евакуація мирного населення до більш безпечних регіонів не припиняється. 

Попри все, підкреслив голова Куп’янської МВА, місто продовжує жити, і навіть за таких умов уже відновило 96% комунікаційних мереж. 

Андрій Беседін подякував волонтерам, депутатам та усім благодійникам Бердичівщини за гуманітарні місії. Він переконаний: жителям куп’янської громади дуже важливо відчувати підтримку своїх співвітчизників у такі нелегкі часи. 

Зраділи переданому вантажу і бійці 139-го батальйону. Портативні зарядні пристрої, м’які ноші, ліхтарики, батарейки, наколінники, ліки першої необхідності, карімати, спальники, енергетичні батончики та напої, солодощі – ось далеко не повний перелік того, що доставили бердичівські депутати українським захисникам.  

Станом на сьогодні, зазначили народні обранці, основними потребами батальйону є транспорт та певне технічне забезпечення. Робота у цьому напрямку, зауважили, уже ведеться. 

Водночас, підкреслюють депутати, командування підрозділу і самі військовослужбовці – бійці підготовлені, зібрані, вмотивовані. Попри важкі втрати, яких нещодавно зазнав батальйон, наші земляки продовжують тримати лінію фронту та нищити окупантів. 
 
Депутатський корпус Бердичівської міської ради висловлює щиру подяку організаціям, компаніям, благодійним фондам, торговельним та навчальним закладам, приватним підприємцям, жителям громади – усім, хто у різний спосіб долучається до формування та передачі гуманітарних вантажів.

Фото зі сторінки секретаря Бердичівської міської ради Богдана Коляди у мережі Facebook

Останні новини