Бердичів

міська рада

Матері, сестри та дружини загиблих бердичівлян привітали із Великоднем захисників, які перебувають у військовому шпиталі

IMG_20230414_120231

Напередодні Великодня матері, сестри та дружини загиблих на війні бердичівлян відвідали воїнів, які лікуються у місцевому шпиталі. Із собою жінки принесли смаколики – печиво, цукерки, фрукти, домашню випічку, а ще – сповнені любові і вдячності серця.

Вони у кожному військовослужбовцеві бачать своїх рідних, котрі полягли, захищаючи Україну, зазначила мати загиблого молодшого сержанта Сергія Сідлецького Оксана Сідлецька, за кожного хвилюються, за кожного моляться. А тому, продовжила, сьогодні прийшли до медичного закладу, щоб від імені усіх сімей, у яких війна забрала найдорожчих, привітати українських захисників із прийдешніми святами та подарувати їм частину свого душевного тепла.

Великдень, кажуть жінки, це – свідчення того, що життя завжди перемагає смерть, а Україна неодмінно переможе підступного ворога та повернеться до мирного життя. Відвідувачки подякували воїнам за захист та побажали їм скорішого одужання.

Така материнська турбота та увага, переконаний очільник шпиталю Павло Журбенко, неодмінно додасть військовослужбовцям сил, наснаги і позитиву, допоможе швидше відновитися і відчути радість Великодня.