Бердичів

міська рада

Міська лікарня отримала медичні засоби та обладнання від шпиталю у Сєдльце

IMG_20230406_215106

З початком повномасштабної війни Українській Державі у боротьбі із рашистами почав допомагати мало не весь цивілізований світ. Надсилання гуманітарних вантажів, передача сучасної зброї, надання прихистку біженцям, відновлення інфраструктури – ось далеко не повний перелік того, що роблять для українського народу десятки країн.

Але, мабуть, ніхто не допоміг Україні так, як наш найближчий сусід – Республіка Польща. Буквально відразу після підступного ранкового бомбардування України 24 лютого 2022 року, поляки відкрили свої кордони для українських жінок і дітей, які рятувалися від війни. Від початку повномасштабного вторгнення рф і по сьогодні Польща продовжує допомагати Україні на всіх фронтах і у всіх сферах.

Польські міста-побратими Бердичева – Явор, Сєдльце та місто-партнер Ченстохова – увесь цей час підтримують нашу громаду.
Сьогодні необхідне обладнання та медичні засоби отримала у подарунок від шпиталю у Сєдльце Бердичівська міська лікарня.

Висловлюємо щиру вдячність директорці закладу Малгожаті Медак та президенту міста Сєдльце Анджею Ситнику – за співпрацю, розуміння, надійне товариське плече та вагомий особистий внесок у Перемогу.

Останні новини