Бердичів

міська рада

Міський голова Сергій Орлюк зустрівся з дівчатами-чемпіонками України з футзалу

1-1

У молодіжному хабі «Територія Творчих Людей» міський голова Сергій Орлюк зустрівся з дівчатами з футбольної команди «ДЮСШ-БЛІСП». Нещодавно наші юні землячки стали одними з головних героїнь чемпіонату України з футзалу, здобувши чемпіонство та золоті медалі серед команд Першої ліги у віковій категорії 2006-07 р. н.

Окрім бердичівлянок, участь у чемпіонаті взяли ще дев’ять команд. Аби пробитися до півфіналу, розповідають дівчата, спочатку довелося довести свою перевагу у групі. Мабуть, у кожного переможця є той момент, з якого починається твердий і непохитний поступ до найвищої сходинки п’єдесталу пошани. Для вихованок тренера Ігоря Лисюка цим моментом-поштовхом стала перша гра з суперницями з Рівного, в якій вони програли. Ну а далі, як то кажуть, щось клацнуло і механізм чітко запрацював у правильному напрямку. Щоразу виходячи на майданчик, кожна у команді чітко розуміла, до чого прагне, що потрібно робити і як діяти. Неабияку роль тут, кажуть дівчата, зіграв їхній тренер: слідуючи настановам Ігоря Лисюка, вони крок за кроком просувалися до перемоги.

Суперниці, здавалося, не надто сприймали серйозність намірів представниць Бердичева, і, як виявляється дарма. У півфіналі ДЮСШ-БЛІСП не залишив жодних шансів на «золото» сумчанкам, а у грі за І місце просто феєрично розгромив команду з Одеси з абсолютно «нефінальним» рахунком 6:1. Як сприйняли чемпіонство його дівчата? На диво спокійно і якось «по-діловому» ділиться Ігор Лисюк: ну виграли, звісно, але ж це, мовляв, не вперше.

І не в останнє, вірить, у свою чергу, міський голова. Взагалі, як раніше він сприймав дівчат у футболі? Приблизно так, як і дівчат у боксі чи, припустимо, у важкій атлетиці, зізнається Сергій Орлюк. Не надто… Але це до того часу, поки не бачиш їх у ділі. Руйнуються всі стереотипи, і ось ти вже весь в їхній грі, разом із ними. А з тобою – тверда впевненість, що попереду – шлях до самовдосконалення і до нових перемог. Головне – прагнути.

А ще – мріяти, діяти і, зрештою, перемагати, додає начальниця відділу молоді та спорту Бердичівської міської ради Лілія Березовенко. Під таким слоганом працює відділ, ці слова прикрашали й подарунки, що їх вручили юним чемпіонкам – фірмові рюкзаки. Посадовиця інформувала присутніх, що за поданням керівництва у 2-му півріччі, згідно Положення, дві представниці команди зможуть отримувати щомісячну стипендію від Бердичівської міської ради.

Чимало вітальних і теплих слів почули винуватиці дійства від директорки Бердичівського ліцею-інтернату спортивного профілю Лариси Тарнопольської та від директора ДЮСШ м. Бердичева Олександра Подгорчука, котрий супроводжував їх у відповідальній поїздці. Дівчата – молодці, і хочеться вірити, що у команди – гарне майбутнє.

Учасники зустрічі дякують за допомогу в її організації пасторам Олегу Мельнику, Юрію Волошину та Ігорю Гуральському.  

Останні новини