Бердичів

міська рада

Міський голова Сергій Орлюк: оголошується збір коштів на підтримку 139-го батальйону ТРО!

Увага_важливо

Шановні мешканці бердичівської громади! Дорогі земляки!

Війна з росією принесла до нашої громади чимало горя й лиха. Кожне сповіщення про смерть славного земляка чи землячки, котрі неймовірними зусиллями не дають окупантам розповзтися містами й селами України, болюче ранить людські серця – рідних, друзів, колег, знайомих і незнайомих.

Однією з найчорніших для Бердичева дат стане 27 березня 2023 року – день, коли непоправних втрат зазнав 139-й батальйон ТРО. Усі ми вважаємо його нашим, бердичівським, адже складається він здебільшого з тих, хто живе поруч із нами, з тих, з ким разом сусідимо, працюємо, часто бачимося. З найрідніших нам людей.

За офіційною інформацією, що надходить із районного центру комплектування та соціальної підтримки (колишній військкомат), наразі відомо про 6 геройськи загиблих бійців: три сповіщення отримали у бердичівській громаді, трагічні звістки надійшли також до  Семенівської, Гришковецької та Ємільчинської громад.

Хочу проінформувати вас про те, що подіями 27-го березня нині займаються фахівці військової прокуратури, які мають детально з’ясувати обставини всього, що сталося, і визначити причини.   

Місцева влада і вся громада були разом зі своїм 139-м батальйоном ТРО із самого початку широкомасштабного вторгнення російських агресорів. І я, як Бердичівський міський голова, і депутати Бердичівської міської ради, й усі небайдужі бачили своїм завданням фінансово підтримати земляків-військових. На їхні потреби виділялися кошти з місцевого бюджету, які самі військові спрямовували, згідно існуючих потреб.

Такі потреби є у наших хлопців на сьогоднішній день. У першу чергу, це:

  • прилади нічного бачення (тепловізійні приціли HikVision Thunder TH 35);
  • тепловізори;
  • інші засоби для повноцінного ведення бойових дій.

У зв’язку з цим оголошується збір коштів на їхнє придбання.

Збиратимемо усією громадою, представниками усіх галузей її життєдіяльності, у т. ч. працівники Бердичівської міської ради, галузей освіти, культури, медицини, фізичної культури і спорту. Загалом, усі небайдужі.

Куди донатити?

! На волонтерський рахунок молодіжно-волонтерського центру «М-Формація» при Публічній бібліотеці бердичівської громади (вул. Вінницька, 10).

5168 7451 2361 2746 Інна Куліш

У призначенні обов’язково вказувати «На 139-й батальйон»  

Все зібране буде максимально рівномірно розподілятися між військовими формуваннями 139 батальйону! Всі фінансові операції будуть висвітлюватися публічно!

Першу відправку допомоги планується влаштувати вже найближчої п’ятниці, тому прохання за можливості максимально активізуватися у зборі коштів. Часу – не так багато.  

Ці чоловіки, як і кожен Захисник України, близькі серцю кожного з нас – як може бути близькою рідна людина чи друг, як можуть бути близькими Перемога та Мир в Україні.

Бердичівський міський голова Сергій ОРЛЮК