Бердичів

міська рада

На Чернігівщині пішов із життя Герой-Захисник України Геннадій Ковальов

IMG_20230413_110807_855

Бердичівська громада вчергове оплакує гірку втрату. На 56-му році життя перестало битися серце Героя-Захисника України, бердичівлянина Геннадія Ковальова.

Народився Геннадій Ковальов у родині військовослужбовців у місті Краснограді, на Харківщині. Там провів своє дитинство та юність, закінчив школу і здобув середню спеціальну освіту. Потім була служба у війську, яку юний стрілець-радист ніс із честю та гідністю.

Повернувшись із армії, Геннадій Ковальов переїхав до Бердичева. Працював провідником на “Укрзалізниці”, водієм, охоронцем. Розбирався у автомобільній техніці, займався спортом, постійно працював над власним самовдосконаленням та розвитком.

Коли вибухнула повномасштабна війна, Геннадій Ковальов знаходився у Києві, на роботі. З першого дня вторгнення чоловік активно допомагав місцевій територіальній обороні, адже не міг стерпіти, що його Батьківщину плюндрують орди рашистів.

Трохи згодом став на захист рідної землі у лавах Збройних сил України. Сумлінно виконував свій військовий та громадянський обов’язок, був надійною опорою для побратимів та справжнім патріотом своєї Вітчизни.

Солдат Геннадій Ковальов відійшов у Вічність 11 квітня у місті Носівка, на Чернігівщині. До свого останнього подиху він залишався вірним Українському Народові.

Бердичівський міський голова Сергій Орлюк, Бердичівська міська рада, її виконавчий комітет та уся багатотисячна громада глибоко сумують із приводу смерті Геннадія Ковальова та щиро співчувають його рідним і близьким. Бердичів та Україна будуть пам’ятати, помстяться і переможуть!

Останні новини