Бердичів

міська рада

На Чернігівщині пішов із життя 52-річний Захисник України Віталій Шклярук

Шклярук_сайт

Ні на мить не припиняється лютий опір Захисників та Захисниць України ворожим російським окупантам. Ворога на порядки більше, але українці на порядки більш вмотивовані, на боці агресорів – жорстокість, безглуздя, невігластво та, знову таки, величезна кількість, на нашому – рідна земля, надлюдська витримка й звитяга воїнства, підтримка співвітчизників і, зрештою, справедливість та віра у Перемогу. Це допомагає тримати потужні удари та наносити нищівних ударів у відповідь. Це дає можливість збиратися силами, коли втрачаємо славних воїнів.

Знову гірка втрата у бердичівській громаді… На Чернігівщині пішов із життя капітан Віталій Шклярук – офіцер управління однієї з військових частин ЗСУ. У липні йому мало виповнитися 53 роки. Зрілий, досвідчений чоловік, офіцер, котрий за час служби у частині зарекомендував себе виключно з кращого боку, оборонець України, який залишався їй вірним до останнього свого подиху…

Вічна Пам’ять та Шана Герою! Честь!

Бердичівський міський голова Сергій Орлюк, Бердичівська міська рада, її виконавчий комітет та уся багатотисячна бердичівська громада глибоко сумують із приводу загибелі Віталія Шклярука та щиро співчувають його рідним і близьким. Бердичів та Україна будуть пам’ятати, помстяться і переможуть!