Бердичів

міська рада

Працівники державних установ виконання покарань відзначили професійне свято

IMG_20230420_143926

Напередодні 25-ої річниці створення Державної кримінально-виконавчої служби України, до Бердичева завітали начальники державних установ виконання покарань Центрального регіону, який охоплює Київську, Чернігівську, Черкаську та Житомирську області.

В актовій залі “Бердичівського виправного центру (№108)” відбулася нарада, приурочена до знаменної дати. Участь в урочистостях також взяли Бердичівський міський голова Сергій Орлюк, Народний депутат України Богдан Кицак, заступник начальника Житомирської ОВА Олександр Федько, начальниця Бердичівської РВА Людмила Димидюк та заступник начальника Бердичівської РВА Дмитро Гедз.

Сергій Орлюк привітав присутніх із професійним святом, подякував їм за сумлінне виконання службових обов’язків, захист жителів громади, чесне служіння Закону і українському народові, побажав міцного здоров’я, злагоди, Божої опіки, миру та Перемоги.

За відданість справі, забезпечення конституційних прав громадян, вагомий внесок у реалізацію державної політики в сфері виконання кримінальних покарань та з нагоди 25-ої річниці створення центрального органу виконавчої влади з питань виконання кримінальних покарань, низка працівників “Бердичівської виправної колонії (№70)” та “Бердичівського виправного центру (№108)” була нагороджена Подяками Бердичівської міської ради, Житомирської обласної військової адміністрації та Бердичівської районної військової адміністрації.

Окрім того, трьом прапорщикам внутрішньої служби державних установ №70 та №108 було присвоєно чергові спеціальні звання.

Останні новини