Бердичів

міська рада

Робоча зустріч у Сергія Орлюка: вже є перші закупки для 139 батальйону ТРО, потреби далі вивчаються, збір коштів триває

Увага_важливо-1

Питання забезпечення 139-го батальйону ТРО стало головною темою робочої зустрічі у Бердичівського міського голови Сергія Орлюка за участі народного депутата України Богдана Кицака, начальниці Бердичівської РВА Людмили Димидюк та представників військової частини, до складу якої входить батальйон.

Наразі однією з громад вже закуплено квадрокоптери, тепловізори і багато чого з того, що має допомогти нашим землякам у веденні бойових дій. Все вищеперераховане буде передано бійцям батальйону найближчим часом.

У найкоротші терміни керівництвом військової частини планується провести додаткову детальну інвентаризацію з метою визначення реальних потреб цього військового підрозділу.

На думку учасників зустрічі, військові мають сформувати повну заявку всього необхідного. За результатами змісту заявки, визначатиметься, що саме буде придбано за допомоги громад, що – за допомоги волонтерів. Окрім того, можливо, низку питань буде вирішено за участі Міністерства оборони України, командування 115 бригади ТРО, інших військових частин.

Тож збір коштів на підтримку 139 батальйону ТРО триває.

Останні новини