Бердичів

міська рада

Соціальні фахівці громади беруть участь у тренінгу щодо захисту дитячих прав

IMG_20230418_130314

У Бердичівській міській раді стартував дводенний тренінг для надавачів соціальних послуг, а також керівників і спеціалістів організацій, які працюють із вразливими категоріями населення, зокрема, з дітьми. Навчання міжвідомчій співпраці проходитимуть у рамках проєкту UNICEF “Спільно. Інтегровані соціальні послуги та реагування на COVID-19 на сході України”.

Головна мета тренінгу, за словами організаторів, полягає у координації дій групи фахівців, налагодженні їх спільної роботи у напрямку захисту прав дітей у громаді, а також впровадженні злагодженого міждисциплінарного міжвідомчого підходу до роботи з дітьми, які знаходяться у складних життєвих обставинах.

Участь у відкритті тренінгу взяв міський голова Сергій Орлюк. Нині, зазначив, під час воєнного стану, завдання захисту дитячих прав повинно бути одним із найпріоритетніших у суспільстві. Тому від імені усіх присутніх соціальних фахівців подякував представникам UNICEF за можливість отримувати нові знання та вдосконалювати професійні навички у зазначеній сфері.

Останні новини