Бердичів

міська рада

Столітній ювілей відзначає Бердичівський педагогічний фаховий коледж

pam_peduchylyshe_09

18 квітня виповнюється 100 років з моменту відкриття педагогічних курсів у Будинку комерційного училища, розташованого на сучасній вулиці Європейській, 53/1. Тоді, у 1923 році, їх відвідували 95 юнаків та дівчат, які готувалися стати вчителями початкової школи. Ця подія і стала початком однієї зі славних сторінок історії місцевої педагогічної галузі.

За сто років відбулося чимало змін. Курси було реорганізовано у педагогічний технікум. Трохи згодом замість нього у будівлі запрацював Інститут: спершу – соціального виховання, потім – педагогічний та учительський. Напередодні 2-ої Світової тут, на стаціонарному та заочному відділеннях, здобували освіту понад 3 тисячі студентів.

У 1972 році Інститут, який продовжив функціонувати у приміщенні і після війни, був переведений до Житомира та Умані. А вже за рік, у 1973-му, до будинку знову переселилося педагогічне училище, яке відновило набір на дошкільний відділ денної та заочної форм навчання.

У 2004 році на базі училища постав Бердичівський педагогічний коледж, ліцензований і акредитований як вищий навчальний заклад І рівня акредитації.

Бердичівська громада щиро вітає колектив навчального закладу зі знаменною датою та бажає многая літа!

Фото із сайту “Мій Бердичів”

Останні новини