Бердичів

міська рада

Схилімо голови у скорботі: воюючи з окупантами, Героєм відійшов у світлу Вічність Сергій Кальватинський

Кальватинський_сайт

Здається, яке серце може витримати біль від втрат, що принесла з собою війна з російським агресором?.. У допомогу лише віра у Перемогу, жага справедливої кари та прагнення жити вільними, щасливими людьми у вільній єдиній Україні. Але ж як невимовно боляче й гірко прощатися з найкращими синами й доньками своєї країни, з дорогими серцю людьми, з тими, на кому стоїть Україна…

Бердичівська громада прощається з 45-річним Сергієм Кальватинським – славним сином української землі, Воїном Світла, Захисником Батьківщини.

До Бердичева, звідки родом його дружина, Сергій разом із сім’єю переїхав всього 5 років тому. Народився у с. Городківка, що в Андрушівському районі, закінчив спочатку школу, а потім – геолого-розвідувальний технікум у Києві. У столиці мешкав і працював: обіймав посаду енергетика.

Переїхавши до Бердичева, Сергій Кальватинський у різний час працював у виправній колонії № 70, оператором екструдера на «ТІС-Поліссі», енергетиком на швейному виробництві.

Брав участь у бойових діях у зоні АТО, куди потрапив з першою хвилею. За один день до початку великої війни з росією, Сергія викликали до районного центру комплектування та соціальної підтримки, а вже 25-го розподілили до 139-го батальйону Сил ТРО, в якому він командував відділенням.

24 квітня 2023-го року в одному з боїв з ворогом, що точилися у районі Берестового Куп’янського району Харківщини, старший сержант Кальватинський геройськи загинув. Вічна Шана та Пам’ять Герою. Честь!

Бердичівський міський голова Сергій Орлюк, Бердичівська міська рада, її виконавчий комітет та уся багатотисячна громада глибоко сумують із приводу загибелі Сергія Кальватинського та щиро співчувають його рідним і близьким. Бердичів та Україна будуть пам’ятати, помстяться і переможуть!

Один відгук

  1. Коли відбудеться прощання з героєм?