Бердичів

міська рада

“Укренерго”: на Житомирщині можливе обмеження споживання електроенергії

IMG_20221120_145036-pxzp4iifdwyr7p79gwo2jfmsgvvw5g8dy2khd6rzq8

​​Станом на 5 квітня споживання електроенергії зберігається на рівні середи минулого тижня. Генерація повністю забезпечує потреби споживачів в електроенергії, а також резерв потужності.

У зв’язку із збільшенням навантаження на працююче обладнання, яке зазнало пошкоджень під час терористичних атак ворога та через зменшення генерації з відновлювальних джерел можливе обмеження споживання у Житомирській області. У решті регіонів обмеження наразі відсутні.

Через пошкодження ключових високовольтних підстанцій, які були завдані агресором протягом останніх шести місяців, надійність живлення споживачів більшості регіонів України значно знижена. Тому просимо ощадливо споживати електроенергію, зокрема, за можливості рівномірно розподіляючи користування потужними приладами упродовж доби. Ремонтні бригади “Укренерго” цілодобово проводять відновлювальні роботи на об’єктах високовольтної мережі, які зазнали російських атак, але відновлення надійного живлення потребує часу.

Про надійність електропостачання та інші терміни, які використовують енергетики, можна прочитати тут: https://bit.ly/3KckXFt.

НЕК “Укренерго”