Бердичів

міська рада

“Укренерго”: обмеження споживання відсутні, тривають відновлювальні роботи

IMG_20221120_145036-pxzp4iifdwyr7p79gwo2jfmsgvvw5g8dy2khd6rzq8

​​Упродовж минулого тижня виробництво електроенергії повністю покривало потреби споживачів. В енергосистемі також був резерв потужності, що підвищувало надійність її роботи.

Споживання упродовж тижня коливалось: зростало на початку та в середині тижня під час похолодання та знижувалось в кінці тижня під час потепління.

Через збільшення навантаження на працююче обладнання, яке зазнало пошкоджень під час терористичних атак ворога, та через зменшення генерації з відновлювальних джерел 5 квітня застосовувалися обмеження споживання на Житомирщині. У решті регіонів обмежень споживання упродовж тижня не було.

Внаслідок несприятливих погодних умов 7 квітня зафіксовані відключення у розподільчих мережах у Чернівецькій області. Живлення споживачів було відновлене упродовж доби.

Станом на 10 квітня виробництво електроенергії повністю покриває споживання, зберігається достатній резерв потужності. Обмеження споживання наразі відсутні. Імпорт електроенергії незначний. Натомість вже з 11 квітня відновлюється експорт: перші поставки очікуються у Молдову.

Ремонтні бригади “Укренерго” цілодобово проводять відновлювальні роботи на об’єктах високовольтної мережі, які зазнали російських атак, але відновлення надійного живлення потребує часу.

НЕК “Укренерго

Останні новини