Бердичів

міська рада

У Бердичеві проводиться комплекс профілактичних заходів «Пішохід»

Дизайн-без-названия-1

З 1 квітня бердичівські поліцейські проводять комплекс профілактичних заходів під умовною назвою «Пішохід». Патрульні особливу увагу звертають на порушення водіями правил проїзду пішохідних переходів та недотримання Правил дорожнього руху самими пішоходами. Також забезпечують особливий контроль за поведінкою дітей на дорозі.

Інспектори СРПП нагадують містянам про обов’язки та права пішоходів, роз’яснюють відповідальність за порушеннями ними ПДР.

“Мета таких заходів – привернути увагу всіх учасників дорожнього руху до безпеки пішоходів. Пішоходів мають розуміти, що їх безпека насамперед залежить від них самих”, – розповів начальник сектору реагування патрульної поліції Бердичівського райвідділу Олексій Заверуха.

Найпоширенішими порушеннями, які допускають пішоходи у Бердичеві, є ігнорування визначених переходів та сигналів світлофорів. Відтак, патрульні за тиждень склали 29 адміністративних протоколів за ст. 127 (Порушення правил дорожнього руху пішоходами) КУпАП. Порушникам доведеться сплатити штрафи.

Шановні пішоходи, дбайте про власну безпеку! Не забувайте про світловідбиваючі елементи на одязі в темну пору доби. Бути видимим на дорозі – це важливо. Будьте відповідальними учасниками дорожнього руху! Переходьте вулицю лише на позначених пішохідних переходах або там, де рух регулюється світлофором! Це допоможе уникнути ДТП та вбереже ваше життя й здоров’я.

Бердичівський районний відділ поліції