Бердичів

міська рада

У Нацгвардії розповіли про підготовку штурмових підрозділів Гвардії наступу

FB_IMG_1680849882393

Під час брифінгу в Military Media Centre заступник директора Департаменту планування застосування Головного управління Національної гвардії України полковник Микола Уршалович розповів, як здійснюється підготовка підрозділів Гвардії наступу.

— Наразі бійці, які уже пройшли всі етапи відбору і зараховані до штурмових бригад Гвардії наступу, в міру формування підрозділів тренуються на полігонах. Там вони проходять індивідуальну підготовку, яка триває до трьох тижнів, а також колективну підготовку — до 5 тижнів. Завершується все тактичними навчаннями у складі їхніх підрозділів. Окремі фахівці, такі, як артилеристи, зенітники, проходять підготовку на спеціалізованих полігонах, — зазначив Микола Уршалович.
Він також додав, що заняття з індивідуальної підготовки проводять інструктори, які тренують захисників діяти в різних бойових умовах та з різними видами зброї.

— Під час цих навчань військовослужбовці вивчають інженерну справу, військову топографію. Особлива увага приділяється заняттям з тактичної медицини, щоб у разі поранення військовий міг вчасно надати медичну допомогу собі та своєму побратиму, — сказав Микола Уршалович. — Тактичні навчання, якими завершується підготовка, проводяться під керівництвом безпосередньо командирів підрозділів та обов’язково з бойовою стрільбою.