Бердичів

міська рада

У рамках Меморандуму про дружбу та співпрацю Бердичів відвідала делегація з Золотоноші

Дизайн-без-названия-21-1

Бердичівська громада приймала шанованих гостей: у рамках підписаного Меморандуму про дружбу та співпрацю місто відвідала делегація з Золотоноші, очолювана заступником міського голови Олександром Флоренком.

Час свого перебування у Бердичеві гості з Черкащини розподілили таким чином, аби змогти якомога детальніше ознайомитися з життям громади, з її людьми та з її потенціалом – промисловим, культурним тощо. Так Олександр Флоренко, а також Дмитро Шевченко – староста с. Благодатне, яке входить до Золотоніської громади, депутат Золотоніської міської ради Віктор Душко та директорка ПП «Базис плюс» Олена Козлова ознайомилися, зокрема, з роботою компанії «М’ясовита» та бердичівського пивоварного заводу. Відвідали вони й 7-му філію Публічної бібліотеки громади (бібліотеку для дітей), Театр на Європейській та дізналися про те, як працює ЦНАП Бердичівської міської ради.

У пам’ять про цей візит золотоносці в якості подарунка привезли з собою масштабну квіткову композицію. Наразі вона – у вигляді окремих елементів, але незабаром – уже цілісною – прикрасить собою один із просторів у Бердичеві.

Було про що поспілкуватися делегатам із міським головою Сергієм Орлюком. Гості поділилися враженнями від відвідин промислових флагманів бердичівської громади, зауваживши, що завжди корисно побачити те чи інше виробництво зсередини. Сторони обмінялися досвідом із залучення інвестицій, напрацюваннями у галузі ЖКГ та благоустрою, думками щодо розвитку медицини на місцях тощо. З багатьох питань, дійшли висновку, мають схоже бачення шляхів життєдіяльності громад та єдину позицію.

І це добре, констатували: нині єдність повинна бути у всьому – народу у боротьбі з ворогом, тих, хто у тилу, з тими, хто на фронті, має бути єдність всередині кожної громади та, звісно, громад між собою.  

Останні новини