Бердичів

міська рада

Фахівці UNICEF та ГО “Соціальна синергія” провели тренінг для соцпрацівників бердичівської громади

IMG_20230420_215858_963

Фахівці Дитячого фонду ООН (UNICEF) та ГО “Соціальна синергія” провели дводенний тренінг для надавачів соціальних послуг, а також керівників і спеціалістів організацій, які працюють із вразливими категоріями населення бердичівської громади, зокрема, з дітьми. На заняттях, котрі проходили у рамках проєкту UNICEF “Спільно. Інтегровані соціальні послуги та реагування на COVID-19 на сході України”, слухачі навчалися організовувати міжвідомчу співпрацю, координувати дії та налагоджувати спільну роботу у сфері захисту дитячих прав.

Учасники тренінгу спільно із спікером проєкту, практичним психологом Богданом Руденком аналізували актуальні нормативно-правові акти, що стосуються захисту прав дітей, розбирали принципи та практики взаємодії різних служб і організацій для забезпечення інтересів дитини.

Окремо соціальні працівники розглянули та опрацювали алгоритми, інструменти та документи – акт оцінки рівня безпеки дитини і план її індивідуального захисту, які використовуються під час виявлення проблемних ситуацій та надання допомоги дітям.

Здобуті знання, зазначили учасники тренінгу, неодмінно застосовуватимуть на практиці, адже сфера захисту дитячих прав повинна бути однією із пріоритетних у суспільстві.