Бердичів

міська рада

“Христос воскрес – воскресне Україна”: у Бердичеві відбувся благодійний великодній концерт

IMG_20230412_102352

У виставковій залі Музею історії міста Бердичева відбулося благодійне свято “Христос воскрес – воскресне Україна”, присвячене великоднім традиціям. Організували його учнівські та викладацькі колективи художньої і музичної шкіл спільно із працівниками музею.

Сьогодні ми, як ніколи, починаємо цінувати власну ідентичність та усе частіше звертаємося до свого коріння, зазначила ведуча заходу, директорка Бердичівської музичної школи Інна Бузі. Тому, продовжила, попри те, що вже другий рік поспіль світова українська спільнота зустрічає Великдень під час повномасштабної війни, кожен з нас вірить, що незабаром настане Перемога добра, правди та справедливості, Перемога України.

Глядачі мали змогу ознайомитися із історією виникнення Великодня, дізнатися про святкові звичаї українського народу, насолодитися обрядовими піснями у виконанні зразкового ансамблю фольклорного співу “Вінець” та тематичними роботами вихованців художньої школи.

Своє мистецтво гостям дарували юні музиканти – Єлизавета Котик, Паола Пасічник, Софія Бахур, Даніелла Трачук, Вероніка Теднюк, Ангеліна Гортовлюк, Олександр Святецький, Ліза Лозова, Ольга Павлюченко, Марія Чайковська, а також викладачі музичної школи Юрій Грабовський та Оксана Корнілецька.

Святковий концерт завершився спільним виконанням пісні “Боже, я молюсь за Україну”. Композиція настільки вразила присутніх у залі представників шведської місії “Філіпус” Бертіля та Анну Шьострьом, що вони попросили виконати її повторно. “Я не розумію слів цієї пісні, але відчуваю серцем, про що вона”, – зазначив голова місії Бертіль Шьострьом.

Під час благодійного концерту вдалося зібрати 7 тисяч гривень на підтримку військовослужбовців Збройних сил України.

Останні новини