Бердичівлянин Юрій Кузінський – срібний призер чемпіонату України з легкої атлетики

Дизайн-без-названия-19

Витривалість, заґартованість, фізична й моральна готовність, чітке бачення кінцевої мети… Ці та чимало інших вольових якостей дозволили бердичівлянину Юрію Кузінському стати володарем почесного “срібла” на Всеукраїнському рівні.

Днями в Ужгороді відбувся чемпіонат України з легкої атлетики з бігу на 10 000 метрів серед дорослих, молоді та юніорів. Десятикілометрову дистанцію Юрій подолав з результатом 30:41.04, що дозволило йому зійти на другу сходинку п’єдесталу пошани.

Вітаємо Юрія Кузінського і його тренерів Олександра Гаврилюка та Юрія Кузика з черговим успіхом на національній спортивній арені. Хай щастить у подальших стартах!