Бердичів

міська рада

Бердичівська міська лікарня отримала кувез для немовлят

IMG_20230530_154605

Німецька благодійна організація “Святий Августин та друзі допомагають” на чолі з Гюнтером Маассеном у співпраці із депутатом Бердичівської міської ради Юрієм Ніколаєнком передала міській лікарні кувез для немовлят.

Як розповів директор медичного закладу Анатолій Сова, кувез призначений для виходжування новонароджених: тих, які народилися передчасно, або тих, що перебувають у важкому стані. Всередині неонатального інкубатора підтримується стала температура і необхідний рівень вологості, а також забезпечується регульована подача кисню. Усі ці параметри постійно контролюються, завдяки чому створюється оптимальний для організму немовляти мікроклімат.

Обладнання, повідомив Анатолій Сова, уже функціонує у міському Центрі жінки поряд із ще кількома такими ж апаратами.

Колектив та пацієнти Бердичівської міської лікарні висловлюють щиру подяку благодійникам за гуманізм, чуйність та руку допомоги у нелегкий воєнний час.

Нагадаємо, що у березні поточного року представники БО “Святий Августин та друзі допомагають” відвідали лікарню, оглянули кілька її відділень та виявили бажання допомогти покращити медичне забезпечення громади.

Останні новини