Бердичів

міська рада

Бердичівське РУ ГУ ДСНС України нагадує: порушив закон – отримай штраф!

IMG_20230516_152556

Бердичівське районне управління Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій нагадує: кожен хибний виклик – це не лише втрата дорогоцінного часу для порятунку тих, хто цього дійсно потребує, а й порушення закону.

Так, 8 травня 2023 року на пункт зв’язку 21ДПРЧ 2ДПРЗ ГУ ДСНС України у Житомирській області надійшло повідомлення про пожежу у житловому будинку в смт. Ружин. За вказаною адресою терміново виїхав черговий караул рятувальників. Однак, прибувши на місце, вогнеборці не виявили жодних ознак пожежі або будь-якого горіння.

На особу, яка здійснила завідомо неправдивий виклик пожежно-рятувального підрозділу, співробітниками Бердичівського районного управління складено адміністративний протокол за статтею 183 КУпАП – завідомо неправдивий виклик спеціальних служб. Зазначена стаття тягне за собою накладення штрафу від п’ятдесяти до двохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян. Адміністративний протокол направлено до Ружинської селищної ради, для подальшого розгляду на адміністративній комісії.

Працівники Бердичівського РУ ГУ ДСНС України закликають усіх громадян бути свідомими та відповідальними!

Головний інспектор ВОНПР Бердичівського РУ ГУ ДСНС України у Житомирській області Сергій ГОМОНЮК

Останні новини