Бердичів

міська рада

Відбулося засідання виконавчого комітету

IMG_20230530_171924

10 проєктів рішень, третина із яких стосувалася захисту дитячих прав, було розглянуто на черговому засіданні виконавчого комітету.

Члени виконкому проголосували за визначення бердичівлянину способу участі у вихованні двох його неповнолітніх синів, встановивши кількість і години побачень. Підтримали надання статусу дитини-сироти малолітній дівчинці, мати якої нещодавно померла. Двома роками раніше їй було надано статус дитини, позбавленої батьківського піклування, оскільки тоді суд позбавив матір батьківських прав.

Також виконавчим комітетом було схвалено кілька дозволів на здійснення правочинів щодо майна, право власності і право користування яким мають неповнолітні, та погоджено надання адресної грошової допомоги двом жителям громади на загальну суму 1,0 тис. грн.

Розглядали на засіданні і питання щодо об’єктів комунальної власності. Так, виконком затвердив звіт про незалежну оцінку та інформаційне повідомлення про передачу в оренду без проведення аукціону нежитлового приміщення, розташованого по вул. Руській, 18, включеного до Переліку другого типу, а також погодив зміст оголошення про передачу в оренду шляхом проведення аукціону частини першого поверху адмінбудівлі і частини нежитлового приміщення міського Інклюзивно-ресурсного центру.

У зв’язку із кадровими змінами на засіданні було затверджено Положення та оновлений склад комітету забезпечення доступності осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення до об’єктів соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури, а також Положення та персональний склад архітектурно-містобудівної ради при управлінні містобудування, архітектури та земельних відносин Бердичівської міської ради.

Додатково члени виконкому заслухали розпорядження міського голови Сергія Орлюка про відзначення у громаді Дня захисту дітей та про створення комісії Бердичівської МТГ з розгляду питань щодо надання компенсації за знищене і пошкоджене майно. Окрім того, присутніх із переліком попередніх рішень, які підлягають зняттю з контролю у зв’язку із їх виконанням, ознайомила керуюча справами виконавчого комітету Бердичівської міської ради Лариса Котнюк.