Доросле та юніорське «золото» привезли зі змагань із кікбоксингу WAKO наші Олександра Чернецька та Олександра Піпа

вако_головна-1

Одразу два престижні кікбоксерські форуми пройшли останніми днями квітня у Броварах – чемпіонат України серед дорослих та турнір серед юніорів, юнаків і дітей. Бердичів, що представляв на змаганнях Житомирську область, відзначився одразу двома золотими медалями, двома чемпіонками.

20 областей і майже 200 високомайстерних бійців виборювали перші місця на чемпіонаті серед дорослих. Не дивлячись на потужність суперників, у ваговій категорії +70 кг (розділ лоу-кік) не виявилося рівних бердичівлянці Олександрі Чернецькій.

Дала достойний переможний бій конкурентам ще одна наша землячка – юніорка Олександра Піпа. На турнірі вона стала володаркою «золотого» І-го місця у ваговій категорії 46 кг (розділ лайт-контакт).

Обидві дівчині є вихованками тренера Олега Коденського.

Вітаємо бойове тріо з досягненням високих спортивних результатів! Зичимо нових яскравих перемог!

За інформацією відділу молоді та спорту Бердичівської міської ради