Бердичів

міська рада

Захищаючи Україну, на фронті поліг Олександр Аржевітін

IMG_20230523_105227

Бердичівлянину Олександру Аржевітіну назавжди залишиться 33… Молодий, рішучий, завзятий – він захищав Батьківщину зі зброєю у руках та гнав окупантів із рідної землі. Виборював право українського народу на мирне майбутнє у власній країні та твердо стояв на сторожі державного суверенітету. А тепер – поповнив лави Небесного війська…

Народився Олександр Аржевітін у Бердичеві, тут і прожив усе своє життя. Навчався у 10-й школі, потім – на столяра у професійно-технічному училищі № 3. Після проходження строкової військової служби, повернувся у рідне місто.

Роботи не боявся, пробував свої сили у різних сферах. Працював на переобладнанні мікроавтобусів, виробництві автомобільного скла, їздив за кордон.

Повномасштабна війна застала Олександра Аржевітіна на посаді монтера колій у ПАТ “Укрзалізниця”. Жорстока та безпринципна агресія рашистської росії змусила чоловіка відкласти усі особисті справи та вирушити на фронт.

Бердичівлянин самовіддано ніс військову службу, даючи гідну відсіч окупантам. На початку лютого 2023 року під час штурмових дій та обстрілів з боку противника поблизу населеного пункту Парасковіївка, що на Донеччині, зник безвісти.

Нині солдат Олександр Аржевітін повертається додому на щиті. Він був світлою, веселою, товариською людиною, мав багато друзів і дуже любив життя. Таким Українського Воїна запам’ятають усі, хто його знав.

Вічна Пам’ять та Шана Герою! Честь!

Бердичівський міський голова Сергій Орлюк, Бердичівська міська рада, її виконавчий комітет та уся багатотисячна бердичівська громада глибоко сумують із приводу загибелі Олександра Аржевітіна та щиро співчувають його рідним і близьким. Бердичів та Україна будуть пам’ятати, помстяться і переможуть!