Бердичів

міська рада

Національна академія статистики, обліку та аудиту: економічна освіта, що випереджає час

092-768x563

Національна академія статистики, обліку та аудиту (НАСОА) – державний вищий навчальний заклад ІV рівня акредитації – запрошує вас на навчання для здобуття вищої освіти.

Якщо ви бажаєте отримати якісну економічну освіту за європейськими стандартами і в подальшому високооплачувану роботу та перспективу професійного кар’єрного зросту, приєднуйтесь до лав студентів Академії!

У вас буде можливість стажування за кордоном (Франція, Польща, Грузія).

Академія здійснює прийом абітурієнтів на навчання на умовах державного замовлення (за рахунок державного бюджету) та за рахунок коштів фізичних і юридичних осіб за наступними спеціальностями:
– прикладна статистика та бізнес-аналітика;
– цифрова економіка;
– комп’ютерні науки;
– маркетинг;
– менеджмент;
– облік і оподаткування;
– право;
– публічне управління та адміністрування;
– фінанси, банківська справа та страхування.

Крім того, у структурі Академії функціонують Коледж бізнесу та аналітики (м. Київ) і Фаховий коледж економіки та управління (м. Біла Церква), які здійснюють прийом на навчання студентів для здобуття фахової передвищої освіти на базі 9 та 11 класів.

У разі навчання на контрактній основі пільгові категорії студентів (учасники бойових дій та їх діти; особи, які проживали та зареєстровані на тимчасово окупованих територіях, діти-сироти до 18 років; особи з інвалідністю 1-3 групи та ін.) отримують знижки при оплаті за навчання від 30 до 50%.

Крім того, НАСОА має можливість повністю задовольнити потреби студентів з інших міст у проживанні в сучасному гуртожитку, при цьому зазначені пільгові категорії студентів отримують відповідні знижки при оплаті проживання в ньому.

Детальну інформацію з питань, пов’язаних з умовами вступу, можна отримати на сайті Академії: nasoa.edu.ua та за телефонами: 0996396643 – Черушева Галина Борисівна, завідувачка відділом профорієнтаційної роботи; (044)4844773 – відділ профорієнтаційної роботи.