Бердичів

міська рада

На Донеччині, боронячи Україну від рашистів, загинув Герой-Захисник Руслан Демченко

IMG_20230508_200547

За два місяці бердичівлянину Русланові Демченку мало би виповнитися 34 роки. Попереду – безліч мрій, планів, сподівань, можливостей. Однак підступний ворог жорстоко обірвав життя молодого Українського Воїна, порядної людини, гідного громадянина.

Навчався Руслан Демченко у четвертій школі. Потім – здобував фах столяра у Бердичівському професійному будівельному ліцеї №3. Закінчивши навчання, відкрив власну фірму в Івано-Франківську, працював приватним підприємцем.

Лави Збройних сил України чоловік поповнив на початку повномасштабного вторгнення. Понад рік захищав рідну землю, бив окупантів, сумлінно виконував свій громадянський обов’язок, залишався вірним українському народові та військовій присязі.

Свій останній бій солдат Руслан Демченко дав 7 травня поблизу населеного пункту Іванівське Бахмутського району Донецької області.

Вічна Пам’ять та Шана Герою! Честь!

Бердичівський міський голова Сергій Орлюк, Бердичівська міська рада, її виконавчий комітет та уся багатотисячна бердичівська громада глибоко сумують із приводу загибелі Руслана Демченка та щиро співчувають його рідним і близьким. Бердичів та Україна будуть пам’ятати, помстяться і переможуть!

Один відгук

  1. Це син моєї однокласниці, подруги дитинства та юності, Ані Острожинської. Пам’ятаю, як він народився, бо ми жили в одному домі. Вічна пам’ять та слава герою! Моє співчуття його рідним та близьким, а особливо його мамі. Нехай добрий Господь візьме душу воїна Руслана до свого Царства Небесного!