Бердичів

міська рада

На засіданні виконавчого комітету прийняли рішення поновити освітній процес в ЗДО № 26 та передати в оренду деякі об’єкти комунального майна

IMG_20230508_140309

10 проєктів рішень, третина яких стосувалася об’єктів комунального майна Бердичівської міської територіальної громади, було розглянуто 8 травня на засіданні виконавчого комітету.

Так, члени виконкому встановили цільове призначення нежитлового приміщення, розташованого по вул. Руській, 18 для передачі його в оренду без проведення аукціону благодійній організації БФ “Карітас-Бердичів УГКЦ” та погодили намір КНП “Центр первинної медико-санітарної допомоги” щодо передачі приміщення по вул. Червоній, 14 в оренду шляхом проведення аукціону. Також затвердили звіти про незалежну оцінку п’ятьох нежитлових приміщень, розташованих по вул. Житомирській, 115, Одеській 40/1, Газопровідній, 21-а, Червоній, 26 та Козацькій, 3, які планують передати в оренду ДП “Укрпошта”.

Окрім того, виконавчий комітет погодив режим роботи одному із міських закладів ресторанного господарства, вніс зміни до свого попереднього рішення щодо складу міської комісії з обстеження зелених насаджень, затвердив протокол засідання конкурсної комісії по визначенню виконавця з надання послуг з поводження з побутовими відходами (твердими) на території Скраглівського старостинського округу Бердичівської МТГ. Із переможцем конкурсу – ТОВ “Полісся Екосфера” – буде заключено відповідний договір строком на 12 місяців.

Підтримали члени виконавчого комітету і проєкти рішень щодо поновлення освітнього процесу у ЗДО № 26 “Сяйво” у зв’язку із облаштуванням в закладі укриття, виділення матеріальної допомоги сім’ям трьох загиблих у зоні військових дій бердичівлян – по 50 тис. грн., та влаштування дитини, яка залишилася без батьківського піклування, у державний дитячий заклад терміном на 6 місяців.