Бердичів

міська рада

На Луганщині загинув Герой-Захисник України Іван Кузьмінський

IMG_20230519_155832

Невимовним смутком та гірким болем наповнила серця бердичівлян чергова трагічна звістка з фронту. У бою за Батьківщину поліг 39-річний Герой-Захисник України Іван Кузьмінський.

Народився Іван Кузьмінський у Бердичеві, відвідував десяту школу. Із самого дитинства його супроводжувала любов до музики, тож саме із нею вирішив пов’язати своє життя.

Спершу пізнавав ази улюбленого мистецтва у Бердичівській музичній школі. Далі було навчання за спеціальністю “Хоровий диригент” у Житомирському державному музичному училищі ім. В. С. Косенка. Вищу освіту здобував у Київській консерваторії (нині – Національна музична академія України ім. П. І. Чайковського).

Чоловік захистив кандидатську дисертацію, викладав і вчився у докторантурі. Досліджував давню українську музику, був автором наукових статей на цю тему. Окрім того, працював режисером на дитячому телеканалі “Малятко TV”.

Із початком повномасштабного вторгнення російської федерації, музикознавець Іван Кузьмінський перекваліфікувався на Воїна. Став на захист Батьківщини, адже не міг потерпіти наруги над рідною землею.

Життя Захисника обірвалося 17 травня поблизу населеного пункту Діброва, що на Луганщині. Не стало справжнього патріота, перспективного науковця, вірного друга, доброї та світлої людини…

Український народ ніколи не забуде подвиг Івана Кузьмінського, який поклав своє життя на вівтар Свободи і Незалежності.
Вічна Пам’ять та Шана Герою! Честь!

Бердичівський міський голова Сергій Орлюк, Бердичівська міська рада, її виконавчий комітет та уся багатотисячна бердичівська громада глибоко сумують із приводу загибелі Івана Кузьмінського та щиро співчувають його рідним і близьким. Бердичів та Україна будуть пам’ятати, помстяться і переможуть!